Liggewig rolstoel met 12'' agterwiel #JL8630LAJ-12
Beskrywing
»’n Liggewig rolstoel met ’n gewig van minder as 30 pond.
» Duursame aluminiumraam met geanodiseerde afwerking
» 6” soliede wiele
» 12" PNEUMATIESE AGTERWIEL
»Druk om wielremme te sluit
» Terugsakhandvatsels
» afneembare armleuning
» opvoubare voetplate
Bediening
Maatskappyprofiel
Kwaliteitsprodukte
GESTIG IN 1993. 1500 VIERKANTE METER OPPERVLAKTE
UITVOER NA MEER AS 100 LANDE 3 WERKSWINKELS
Meer as 200 werknemers, insluitend 20 bestuurders en 30 tegnici
Span
Kliëntetevredenheidskoers is meer as 98%
Deurlopende innovasie en verbetering
Streef na uitnemendheid Skep waarde vir kliënte
Skep hoëwaardeprodukte vir elke kliënt
Ervare
Meer as tien jaar ondervinding in die aluminiumbedryf
Bedien meer as 200D ondernemings
Spesifikasies
Item Nr. #JL8630LAJ-12
Geopende Breedte 61 cm
Gevoude Breedte 28 cm
Sitplekwydte 46 cm
Sitplekdiepte 36 cm
Sitplekhoogte 45.5 cm
Rugleuninghoogte 46 cm
Totale Hoogte 91 cm
Diameter van agterwiel 12"
Diameter van voorwiel 6"